top of page
Workspace

Повна історія

Ми заснували English School of Tomorrow з однією метою: дати нашим учням найкращий, найцінніший досвід навчання. 
Офіс English School of Tomorrow розташован у центрі Харкова й ми щиро сподіваємось та віримо, що одного дня будемо празднувати перемогу у нашому офісі, який нас дуже чекає.
Наші викладачі віддані своїй справі люди з великим досвідом тут, щоб допомогти студентам досягти своїх цілей. Ви готові реалізувати свій потенціал? Приєднуйтесь до нас сьогодні!

Узнать больше
Student in Library

Трохи про нас

Сучасне та традиційне навчання

Свою методику ми побудували на вмілому поєднанні сучасних комунікативних і традиційних методів навчання. Наша програма охоплює всі аспекти мови, але акцент робиться на розмовну практику і сприйняття на слух.

 

Для цієї мети ми використовуємо британські посібники. Їхні незаперечні переваги всім відомі: сучасна розмовна мова, різноманітність комунікативних вправ, інформативність, цікаві теми, потужна відео- та аудіопідтримка. У комплект English File на всіх рівнях входять підручник, робочий зошит й доступ до онлайн платформи підручника для роботи з аудіоматеріалами та інтерактивними вправами з лексики та граматики для закріплення пройденого матеріалу.

 

Наша школа розробила і використовує ексклюзивну авторську книгу граматики, що складається з 4 рівнів від А1-В2.

 

Однак граматичного матеріалу в британських посібниках явно недостатньо. Виходячи з цього, методисти Школи розробили свій посібник з граматики, що включає як теорію, так і практику. Ми виходили з того, що, по-перше, ситуативне заучування фраз не дає інструменту для побудови своєї репліки в будь-якій іншій обстановці, по-друге, достеменно відомо, що доросла людина все одно користується рідною мовою під час вивчення іноземної, порівнюючи і проводячи аналогії.

Тому головні принципи нашої граматики - це логіка, розуміння, закріплення та застосування. Посібник складається з 4-х частин: Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate та Upper-Intermediate+Advanced. Усі правила зведені в таблиці, а пояснення словами до мінімуму. Матеріал подається в комплексі, у зручній для російськомовних слухачів послідовності. Більше уваги приділено тим структурам, які не характерні або відсутні в російській мові. Ми включили в посібник достатню кількість вправ на переклад, тому що вважаємо, що це ефективний спосіб закріплення матеріалу. Нашим студентам цікаво мислити, розвиватися і домагатися усвідомленого вживання граматичних правил. Це і є радість пізнання. Так, цей шлях не найлегший, але зате найвірніший.

Ще один аспект традиційної школи - це домашнє читання. Починаючи з маленьких оповідань, ми за 2 роки проходимо шлях від адаптованих видань до оригінальної літератури, чим, безсумнівно, пишаються наші студенти. Ці тексти слугують матеріалом для обговорення, закріплення лексики та граматики. Обов'язковою і, звісно, найприємнішою частиною кожного заняття є перегляд фільмів: на молодших семестрах - навчальних, на старших - мовою оригіналу.

 

Незважаючи на велику насиченість і високий темп занять, ви не втомитеся, тому що одним із головних принципів, що охоплюють усі аспекти навчання, Школа вважає принцип захопливості. На заняттях усе як у житті: наші слухачі товаришують, обговорюють новини, співають пісні, вчать вірші, виступають із доповідями, влаштовують дискусії та концерти.

 

І нарешті, Школа зберігає традиційні погляди на домашнє завдання, тобто, воно є і його потрібно робити. Загалом, ще раз хочеться підкреслити, що всі методичні прийоми спрямовані на усвідомлене застосування англійської мови в усіх сферах вашого життя.

bottom of page